הוראות הפעלה למשדר ניטור מרחוק

משדר נייד מסוג CardioMessenger®Smart

Eine Frau schläft in ihrem Bett. Der CardioMessenger Smart ist in seiner Halterung auf dem Nachttisch. המשדר מאפשר העברת נתונים באופן יומיומי לרופא המטפל שלך. יתרונותיו של משדר נייד מסוג CardioMessenger®Smart באים לידי ביטוי בניידות שלו ובאופן היותו ידידותי למשתמש, בעל עיצוב מודרני ותצוגת LCD בדומה לסמארטפון.  

המשדר הנייד מתאים ומוכן לשימוש בבית וגם בדרכים. ניתן לשאת אותו בשהייה מחוץ לבית, ללא צורך בחיבור לחשמל. הסוללה שלו תחזיק כ-48 שעות ללא צורך בטעינה. המשדר ישלח את הנתונים לרופא המטפל שלך במהלך הלילה, גם במידה ואינו מחובר לשקע חשמלי, אך יש להקפיד להניח אותו במהלך הלילה עד 2 מטרים מהמקום בו אתה ישן.

את משדר ה -Smart®CardioMessenger  יש לחבר באופן הבא:

  1. על מנת להטעין את המשדר, חבר את התקע החשמלי אל שקע החשמל בקיר (220 / 120V) ואת הכבל מצדו השני אל המשדר (בדומה להטענת טלפון סלולרי). לאחר החיבור לחשמל, המשדר יחל תהליך של בדיקה עצמית. שלב זה יכול להמשך כ-15 דקות. תוכל להבחין באייקונים שיוצגו על המסך באופן הבא:

Capture

 

2. לאחר שתסתיים הבדיקה העצמית בהצלחה, המשדר מוכן להעברת הנתונים. האייקון שיוצג יהיה קבוע ויראה כך:

        Capture 1

3. במידה ואין חיבור יציב לרשת הסלולרית, יופיע האייקון הבא. מקם מחדש את המשדר ונסה להפעילו שוב:

Capture2

 

4. כאשר סוללת המשדר טעונה, הוא יהיה פעיל וישדר את נתוני המכשיר המושתל בגופך גם ללא חיבור לחשמל, למשך 48 שעות.

5. התצוגה הבאה תופיע במצב בו הרופא שלך מבקש ממך ליצור עמו קשר. אם תופיע תצוגה זו על גבי מסך המשדר- אנא צור קשר עם הרופא המטפל שלך או עם מרפאת הקוצבים. על מנת לאפס תצוגה זו, יש לכבות את המכשיר ולהדליקו מחדש.

Capture4

                          

משדר נייח מסוג CardioMessenger II-S

CardioMessenger, externe Geräte ההבדלים הטכניים בין משדר זה למשדר הנייח מועטים. משדר מסוג CardioMessenger II-S מונח לצד המיטה ומאפשר העברת נתונים יומיומית לרופא המטפל. כיוון שהמכשיר המושתל בגופך מתקשר עם המשדר בזמן שאתה ישן, מומלץ לבחור מקום להניח את המשדר ליד מיטתך, בדרך כלל על השידה או על ראש המיטה שלך. את המשדר תידרש לחבר לחשמל על מנת להפעילו.

את משדר ה- CardioMessenger II-S יש לחבר באופן הבא:

  1. חבר את התקע החשמלי אל שקע החשמל בקיר (220 / 120 V) ואת אותו הכבל מצדו השני אל הצד השמאלי של המשדר.
  2. לאחר החיבור לחשמל, המשדר יחל תהליך של בדיקה עצמית. תוכל להבחין בנורה מהבהבת בצבע צהוב במשך כ-10 דקות. לאחר שתסתיים הבדיקה העצמית בהצלחה, הנורה תהפוך את צבעה לירוק. מצב זה מעיד על מוכנות המשדר להעברת הנתונים.
  3. במידה וצבעה של הנורה נשאר צהוב, משמעות הדבר היא שלא בוצע חיבור יעיל לרשת הטלפון הסלולרי- מקם מחדש את המשדר ונסה להפעילו שוב.

לרוב תראה את הנורה התחתונה (OK 2) דולקת. הנורה העליונה תידלק רק במצב בו הרופא שלך מבקש ממך להתקשר אליו דרך המערכת האינטרנטית. אם כך, ברגע שתראה את הנורה העליונה מהבהבת באור צהוב- אנא צור קשר עם הרופא המטפל שלך או עם מרפאת הקוצבים. האור יהבהב במשך 3 ימים. במידה ותרצה להפסיק את ההבהוב, תוכל להוציא את המשדר מהחשמל ולחברו שוב לאחר מספר דקות.

למשדר ה- CardioMessenger II-S אין כפתור הפעלה או כיבוי, יש להשאיר את המשדר מחובר לחשמל כל העת על מנת לאפשר את תפקודו התקין.

Capture3