טכנולוגיות רפואיות מתקדמות מצילות חיים

BIOTRONIK היא חברת ביוטכנולוגיה רפואית אירופאית ואחת החברות המובילות בפיתוח וייצור מוצרים בתחומי האלקטרופיזיולוגיה והצנתורים של הלב. החברה מקפידה על איכות מרבית בכל שלבי הפיתוח והייצור, תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים ביותר ושימת דגש על הפרטים הקטנים. בכך, מייצרת מוצרים איכותיים אשר מבטיחים את שלום המטופלים. 

BIOTRONIK מחפשת בהתמדה פתרונות רפואיים חדשניים ומשתפת פעולה עם רופאים מומחים וחוקרים מובילים בתחום הקרדיולוגיה והאלקטרופיזיולוגיה על מנת להמשיך ולפתח מוצרים הדרושים לרפואה ומועילים למטופלים.

מצוינות לחיים

מהעיצוב ועד תהליך הייצור, BIOTRONIK מתכננת ומפתחת מכשירים המצטיינים בבטיחות ואמינות. המוצרים של BIOTRONIK הוכחו מחקרית כמונעים מוות מדום לב ומועילים לחולים בין היתר בהפחתת אשפוזים ושיפור משמעותי באורח החיים. 
עבורנו, מצוינות לחיים היא המחויבות להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר בכל מה שאנחנו עושים. 

טכנולוגיות מובילות

BIOTRONIK ניצבת בראש פיתוח טכנולוגיות מובילות וחדשניות, ביניהן מכשירים מושתלים מותאמים לסריקות MRI, סטנטים מצופי תרופה, מכשירים חכמים המאפשרים גילוי מוקדם ומדויק של הפרעות קצב וניטור ביתי רציף שנותן מידע יומיומי אמין על מצב המטופל והמכשיר המושתל בו ובזכותו קיים איתור מוקדם של אירועים קליניים העשוי למנוע שבץ, אשפוז ואף הפחתה בתמותה.

ההיסטוריה שלנו

חברת BIOTRONIK גאה ביותר מ-50 שנות היסטוריה בה עוסקת החברה בפיתוח מתמיד של טכנולוגיות מצילות חיים. המחויבות שלנו לערך מצוינות לחיים הפכה אותנו למה שאנחנו כיום: מובילי פיתוח של טכנולוגיות קרדיווסקוליריות ואנדווסקולריות עם יותר מ-2.5 מיליון מטופלים ברחבי העולם הזוכים לשיפור משמעותי באיכות חייהם בזכות המוצרים שלנו.

 

שירות מכל הלב

אנו מאמינים שהמפגש היומיומי עם רופאים ומטופליהם מייצר חוויה שלמה התורמת לתהליך הטיפול וההחלמה ממנו. מיטב אנשי המקצוע המגויסים ל-BIOTRONIK ישראל עוברים הכשרה מקיפה וארוכת טווח, בארץ ובחברה בחו"ל, על מנת לתת מענה קליני מקצועי ומדויק לרופא המטפל ולמטופליו.  אנו מציעים תמיכה לוגיסטית, טכנית וחינוכית על ידי הכשרת רופאים בהשתלמויות מקצועיות ונוכחות אישית בפרוצדורות ומרפאות מעקב. 

 

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment