קוצבי לב ואלקטרודות לקיצוב


איכות ללא פשרות

קוצבי הלב של BIOTRONIK פותחו על ידי מיטב המהנדסים ומיוצרים במפעל האם בגרמניה. כל מכשיר עובר בדיקות איכות קפדניות בכל שלב בתהליך. כלל החלקים מהם מורכבים הקוצב והאלקטרודות גם הם מיוצרים במפעל האם של החברה וזאת על מנת להבטיח רמה גבוהה ביותר של איכות ואמינות.

תאימות לסריקת MRI

הקוצבים והאלקטרודות של חברת BIOTRONIK מיוצרים בטכנולוגיית ProMRI. מערכות קיצוב הכוללות מגוון קוצבים ואלקטרודות נבדקו ונמצאו מתאימות לסריקת MRI של כל הגוף ובעצמה של עד 3 טסלה.

מעוניין לדעת האם מערכת הקיצוב שלך מותאמת לסריקת MRI?  לחץ כאן:  

שירות ניטור ומעקב מרחוק

קוצבי הלב של חברת BIOTRONIK בעלי יכולת חיבור למערכת ניטור מרחוק Biotronik Home Monitoring. המערכת מאפשרת מעקב יומיומי אחר המטופל, בביתו ואף בעת שהותו בחו"ל. יתרונותיו של שירות הניטור היומיומי מבית חברת BIOTRONIK הוכחו על ידי מחקרים רבים, ביניהם גילוי מוקדם של התדרדרות במצב הבריאותי של המטופל, הפחתה בביקורים אצל הרופא המטפל והפחתה בכמות האשפוזים ובאחוזי התמותה אצל מטופלים הסובלים מאי ספיקת לב. 

מטופלים הרשומים לשירות מדווחים על תחושות שקט נפשי ובטחון בידיעה שלבם מנוטר באופן יומיומי. 

קיצוב פיסיולוגי של הלב (CLS)

מחלות במערכת ההולכה של הלב עלולות לגרום לעייפות, חולשה ואף אבדן הכרה. קוצבי לב מכילים לרוב סנסור המיועד להעלות את הדופק בהתאמה לרמת המאמץ שמפעיל המטופל. בחברת BIOTRONIK, פותח סנסור חכם וייחודי הנקרא CLS – Closed Loop Stimulation. סנסור זה יודע לזהות שינויים עדינים ביכולת ההתכווצות של הלב ולהיכנס לפעולה ברגעים בהם דרושה אספקת חמצן מוגברת כגון: מאמץ מחשבתי מוגבר, התרגשות, אובדן הכרה (Syncope) ומצבי מתח שונים (Stress).

קוצבי לב ואלקטרודות לקיצוב- איכות ללא פשרות

קוצבי הלב המשווקים בישראל הם מהמתקדמים ביותר בחברת BIOTRONIK.  

כלל המכשירים מותאמים לסריקת MRI ובעלי יכולת חיבור למערכת הניטור מרחוק