דפיברילטורים מושתלים

איכות ללא פשרות

הדפיברילטורים של BIOTRONIK פותחו על ידי מיטב המהנדסים ומיוצרים במפעל הייצור בגרמניה תחת תנאי ייצור קפדניים. כל מכשיר עובר בדיקות איכות מקיפות בכל שלב בתהליך הייצור. כלל החלקים מהם מורכבים המכשירים מיוצרים במפעלים של חברת BIOTRONIK- זאת על מנת להבטיח רמה גבוהה של איכות ואמינות. BIOTRONIK משיקה בימים אלו סדרת דפיברילטורים חדשה המתהדרת באלגוריתמים חכמים שפותחו בקפידה על מנת לתת מענה קליני מדויק לכל מטופל. עיצובם הייחודי הופך את המכשירים החדשים לדקים מאוד- דבר המקל משמעותית על תהליך השתלתם בגוף.

דפיברילטור מושתל בטכנולוגיית DX

בין הדפיברילטורים של החברה ניתן למצוא מכשירים חד לשכתיים (בעלי אלקטרודה אחת), דו לשכתיים (שתי אלקטרודות) ותלת לשכתיים (CRT- לטיפול באי ספיקת לב), ואף מכשיר המושתל עם אלקטרודה אחת בלבד המתפקדת כמו שתיים- מכשיר זה נקרא DX ומותאם למקרים בהן יש התוויה מתאימה הכוללת גם פרפור פרוזדורים או חשד להתפתחות פרפור פרוזדורים בעתיד. השימוש במכשיר זה כרוך בהשתלת אלקטרודה אחת בלבד – דבר המקטין את הסיכון לזיהומים בהווה ובעתיד. הרופא המטפל יכול להתאים את הטיפול לכל חולה לפי מצבו.  

שירות ניטור ומעקב מרחוק

הדפיברילטורים של חברת BIOTRONIK בעלי יכולת חיבור למערכת ניטור מרחוק Biotronik Home Monitoring. המערכת מאפשרת מעקב יומיומי אחר המטופל, בביתו ואף בעת שהותו בחו"ל. יתרונותיו של שירות הניטור היומיומי מבית חברת BIOTRONIK הוכחו על ידי מחקרים רבים, ביניהם גילוי מוקדם של התדרדרות הבריאותי של המטופל, הפחתה בביקורים אצל הרופא המטפל, בכמות האשפוזים, ובאחוזי התמותה אצל מטופלים הסובלים מאי ספיקת לב.

מטופלים הרשומים לשירות מדווחים על תחושות שקט נפשי ובטחון בידיעה שלבם מנוטר באופן יומיומי. 

תאימות לסריקת MRI

דפיברילטור מושתל מתוצרת BIOTRONIK עשוי כולו מטיטניום ומיוצר בטכנולוגיית ProMRI. בשילוב עם האלקטרודות המושתלות המורכבות מחומרים פרו-מגנטיים, המכשירים המיוצרים ב- BIOTRONIK נבדקו ונמצאו עמידים לסריקות MRI.  רוב המערכות המושתלות מותאמות לסריקת MRI של כל הגוף ובעצמה של עד 3 טסלה.

מעוניין לדעת האם מערכת הקיצוב שלך מותאמת לסריקת MRI? לחץ כאן

סדרת דפיברילטורים RIVACOR- חדשנות פורצת דרך

כלל הדפיברילטורים המשווקים בישראל הם מהמתקדמים ביותר בחברת BIOTRONIK.  

המכשירים מותאמים לסריקת MRI ובעלי יכולת חיבור למערכת הניטור מרחוק